KING SWING 2019 - ZASADY REJESTRACJI I CENY :)

Chcemy mieć pewność, że wszyscy będą mieć wystarczająco wcześniej pełne info o zasadach rejestracji na King Swing 2019 :)  
W zasadzie to to nie jest nic nowego ale fajnie byłoby jakby każdy był świadomy tego co poniżej ;)  

1. REJESTRACJĘ OTWORZYMY 25.09.2018 dokładnie o 17:00!

Ceny na dole strony.

WAŻNE! 
Pamiętajcie, że mamy ograniczoną liczbę miejsc, a istnieje możliwość, że w tym roku wszystko pójdzie dość szybko ;)
ZALICZKI - Pamiętajcie, że jest możliwość zaliczek - tak jak na Summer Summit - tyle, że od razu 50% (szczegóły na dole strony) żeby zagwarantować sobie miejsce.

2. Progi cenowe będą czasowe czy ilościowe?

Zdecydowanie CZASOWE 
Po wysłaniu rejestracji będziecie mieli 14 dni na wpłatę całości lub zaliczki w celu zagwarantowania sobie danego progu cenowego.

3. Czy muszę się rejestrować w parze, czy można jako solista/solistka?

Jak wiecie jest to trudny temat.. :P
Nie chcemy blokować możliwości rejestracji solo, ale z drugiej strony musimy jakoś zmotywować leaderów....

Więc zasady będą następujące:

Pary będą mieć pierwszeństwo przed solistami/solistkami co oznacza że:
Możecie się rejestrować solo ale będzie to gwarantować tylko PRÓG CENOWY, a nie miejsce na evencie.
Jeśli zarejestruje się ktoś solo to i tak pary, które zarejestrują się później, będą przyjęte na listę eventową wcześniej niż dana osoba solo.
Solista/solistka będzie wciągana na listę eventu dopiero po sparowaniu z innym solistą lub solistką więc będzie na liście dopiero w momencie gdy zarejestruje się osoba, z którą Was sparowaliśmy - dopiero wtedy będziecie mieli zagwarantowane MIEJSCE (cena oczywiście zostaje dla danej osoby taka jak była w momencie rejestracji solowej).

Czyli pomimo, że możecie rejestrować się solo - najlepszym sposobem na zagwarantowanie sobie miejsca na King Swingu 2019 jest poszukanie sobie pary!
Oczywiście jakaś pula miejsc dla solistów/solistek na pewno będzie ale będzie to zależało nie od nas tylko od ilości solowych zapisów obu płci.

Jeśli nie będziemy mieli wystarczającej ilości leaderów lub followerek żeby kogoś przyjąć - w takim przypadku zwrócimy oczywiście całość wpłaconych wcześniej pieniędzy.

 

4. Zniżki ADV/ALLstar:

Wiadomość dla tancerzy ADVANCE/ALL-STAR WSDC:

All-Star WSDC Division - PIERWSZYCH 6 LEADERÓW I PIERWSZYCH 6 FOLLOWEREK ma wejście free i nie musi się martwić czy ma parę czy nie - ale wciąż ma obowiązek rejestracji! Kto się nie zmieści w pierwszych 6ciu ma potem zniżkę 50% danego progu cenowego.
(możliwe jednak, że poprosimy Was o sędziowanie)

Advanced WSDC Division ma 100zł zniżki na workshop pass! :) :) :) 

 

5. Informacje o zniżce przy rejestracji na King Swing i Westie Spring Thing :) Sorki, że po angielsku ale zupełnie nie było kiedy napisać... ;)

WANT TO ENJOY A FULL SPRING EXPERIENCE?

If you decide to join our spring partner event (in case you haven’t yet :) ) then you’ll enjoy a 20EURODISCOUNT from their prices, courtesy of our cooperation!
If you've done it already then you'll enjoy a 20EUR DISCOUNT from our prices, that comes off the pass type of your choice :)

*Important notes:
a. It works only if you want full pass to BOTH events! 
b. To TAKE a DISCOUNT just mark Westie Spring Thing 2019 in the comment section, so we know you are entitled for the discount.
c. You will be entitled for the discount when our partner confirm that you've registered already for theirevent.
d. Please remember: if you use cancelation polisy of one of our events you will not be entitled for this discount.
e. If you have free pass for one event: King Swing or Westie Spring Thing - you have only 10 EUR discount to second event.
Westie Spring Thing 2019 facebook event/website link comes HERE

 

Early Bird - Lancelot Price

 

Normal Bird - Merlin Price

 

Late Bird - King Arthur Price

   

FULL PASS:

Cena Lancelota to tylko 480 zł!
Do 10.10.2018 - TOO LATE!

 

FULL PASS:

Cena Merlina to 530 zł! Kto pierwszy ten lepszy ;)
Do końca listopada 2018
 

FULL PASS:

Spóźnialscy płacą królewską daninę
w wysokości 590 zł
od 1.12.2018

 

 

Party Pass - Dragon Price

PARTY PASS:

350 PLN

 

Jak zwykle, ze względu na dużą ilość wydarzeń westowych umożliwiamy Wam wpłacenie ZALICZKI w wysokości 50% progu cenowego,
dla zagwarantowania sobie miejsca w danym progu cenowym.
Drugą część możecie potem wpłacać najpóźniej do 25.01.2019
Dlaczego jest to opcja tylko dla osób z Polski? Dlatego, że osoby z Polski łatwiej nam "zmotywować" jak zapomną o wpłacie ;) :P 
WAŻNE!!!
Pamiętajcie tylko, że jeśli wybierzecie opcję zaliczkową - NIE MA MOŻLIWOŚCI REZYGNACJI. Wybranie opcji zaliczki jest równoznaczne w umową, że wpłacicie całość, nawet jeśli nie będziecie mogli przyjechać - w takiej sytuacji musicie znaleźć kogoś na swoje miejsce. (Followerki – Leadera lub Followerkę, a Leaderzy – Leadera) 

Warunki rezygnacji przy wpłacie od razu całości: [do 01.12.2018 - zwracamy 75%] [do 01.01.2019 - zwracamy 50%] [do 15.02.2019 - zwracamy 25%] [po 15.02.2019 nie ma zwrotów]