Król jest łaskawy, ale przewiduje audition dla uczestników naszego festiwalu ;) 


Prosi też swoich poddanych o to, aby nie wybierali poziomu wyższego niż powinni, bo to nie sprawi, że nagle zaczną tańczyć lepiej :) Największe korzyści z warsztatów wyniesiecie pracując na poziomie zgodnym ze swoimi aktualnymi umiejętnościami, więc poczytajcie, zastanówcie się, a jeśli macie wątpliwości co wybrać – napiszcie do nas :)

 

L2

Newcomer + Novice bez punktów. Wybierz ten poziom jeśli tańczysz westa mniej niż 24 miesiące, znasz podstawy tego tańca i trochę wariacji, ale chciałbyś poszerzyć swój repertuar i dowiedzieć się więcej o technice. Ten poziom będzie też odpowiedni dla osób, które nie czują się jeszcze całkiem komfortowo tańcząc na imprezach z bardziej zaawansowanymi tancerzami.

 

L3

Novice z min. 1 punktem WSDC do max 25pkt novice WSDC (bez punktów intermediate). Grupa dla osób, które tańczą westa powyżej 24 miesięcy, regularnie imprezują i nie mają kłopotów z tańczeniem z osobami mniej lub bardziej zaawansowanymi, jednak czują potrzebę szlifowania swojej techniki i pracy nad swoją muzykalnością. Jeśli w tańcu czujesz się już dość pewnie, ale wciąż się zastanawiasz jak odnaleźć ten słynny indywidualny styl tańca, to też wybierz się na ten poziom :)

 

L4

Tutaj zapraszamy tancerzy, którzy mają minimum 26 punktów Novice i tancerzy Intermediate do max 39 punktów INT WSDC (bez punktów ADV). Tempo podawania informacji będzie dość szybkie, bo zakładamy, że na tym poziomie każdy już umie ogarnąć swoje kończyny na tyle aby nadążyć :)

 

L5

min 40 punktów INT WSDC lub przynajmniej 1 pnkt ADV WSDC. Tempo podawania informacji będzie dość szybkie, bo zakładamy, że na tym poziomie każdy już umie ogarnąć swoje kończyny na tyle aby nadążyć :)